Olen taas muistanut kuinka vihaankaan yli 21+
Niin...en yksinkertaisesti tykkää kuumasta ulkoilmasta. Korkeintaan voisin olla varjossa mutta se tuntuu olevan kaikille läheisilleni ongelma. Inhoan hikoilevia ja haisevia ihmisiä kaupoissa, enkä halua olla missään tiloissa näiden kanssa. En vaan tykkää.
Kommentit (7)
Vähän sama juttu. En siedä helteitä. Yksi asia mikä vituttaa vielä enemmän kuin helteet, ovat naapurit jotka ovat pihalla helteillä ja pitävät meteliä joka suunnalla.
En tykkää minäkään. Siksi olen ollut koko päivän himassa ja nautiskellu ilmastointilaitteen tuomasta viileydestä.
Mäkään en tykkää helteistä, mutta vinkuminen toisten hikoilusta menee liian pitkälle. Ihme nirppanokkia olette. Tekisi mieli tulla tollaisten viereen vetelemään kessua ja hikoilemaan niin perkeleesti että naamanne venähtää.
[quote author="Vierailija" time="09.08.2015 klo 19:31"]Mäkään en tykkää helteistä, mutta vinkuminen toisten hikoilusta menee liian pitkälle. Ihme nirppanokkia olette. Tekisi mieli tulla tollaisten viereen vetelemään kessua ja hikoilemaan niin perkeleesti että naamanne venähtää.
[/quote]
Ei tarvi mun naamalle tulla. Tupakoin ja hikoilen todella paljon.
Mut toisaalta, mua ahistaakin vain oma hikoiluni, ei muiden.
Luulin otsikon perusteella, että tässä vihataan yli 21-vuotiaita ihmisiä.
Onneksi asut Suomessa ;D