Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Leopardigekko, onko kellään? Kokemuksia?

Vierailija
28.12.2005 |

Mistä ostit ja mitä maksoi, paljonko ruokiin ym. menee kuukaudessa rahaa?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Maksoi 120 euroa, ja ruuat on melko edullisia, syö vaan elävää ravintoa ja jo parin kuukauden iässä vain 2 kertaa viikossa.Täysikasvuisena vaan kerran viikossa.Tuo meidän liskokin on vielä tuore tapaus joten tässäpä linkkiä leogekko sivuille ; )

http://www.matelijat.info/leopardigekko/

Vierailija
2/2 |
10.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli urokse osti liikkeest ja makso 99. Naaraa kasvattajalt 65 ku oli viottuneet varpaat takajalas. Terraario o satku luokkaa ja sit kaikki lisätilpethöörit liki toise mokoma. Se jälkee se o liki ilmast jos viä ite kasvattaa jauhomadokki. Kalkki, vitamiini ja hiekat maksaa jotai 30 vuodes. Hieno, halpa, helppohoitone, tuttavalline kaveri. Viimevuon kasvati 3 poikast ja seki o aika palkitsevaa touhuu.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän kolme