Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pahoitinpa mieleni.

Vierailija
01.03.2007 |

Moi! Olenko liian herkkä mut kävin tietokoneen sivu historiassa ja houmasin mieheni käyneen porno sovuilla ja sellaisissa keskustelu sivuilla jossa etitään pk-seuraa.. Kädet alkoi täristä ja melkein tuli itku. Olenko liian herkkä?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
01.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voihan se tietty olla, et sun miehes on vaan hakenut sieltä ilmoituksistakin jotain kiksejä..

Vierailija
2/5 |
01.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se loukkasi, otin asian puheeksi ja sain vaan selityksiä selityksien perään.. mies kyllä lupasi lopettaa homman kattelun, mutta enpä koskaan saan tietää mitä hän töissä koneella tekee. KUulema vaan mielenkiinnosta katsoi ilmoituksia... No mutta katselenhan minäkin välillä miesten ilmoituksia esim. iskuri. netissä.... Joten vaikea se on koskaan sanoa mikä niitten katseluitten moraali on.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
01.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuitenkin ne seuranhakuilmoitukset sun muut, ne eivät mielestäni oikein kuulu parisuhteessa olevalle.. Siitä kannattaisi kysäistä mieheltä.

Vierailija
4/5 |
01.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

vastaavassa tilanteessa. Kädet tärisi mullakin :) Kerroin kyllä siitä miehelle ja se kertoi jotain ympäripyöreetä, noh ikinä en kyllä ole häneen luottanut, pettänyt on ja suhde onkin jo loppunut..

Vierailija
5/5 |
01.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Monet miehet ei vaan voi sille mitään, että niitä kiinnostaa se porno niin paljon. Yleensä sillä ei ole mitään tekemistä sen vaimon kanssa. Eli unohtaisin koko jutun.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän seitsemän