Anaalin fistaus?
Harrastaako muut? Itse tykkään, kun ukko upottaa nyrkkinsä rannetta myöten peräaukkooni!
Kommentit (16)
Kyllä harrastetaan nyrkkinaintia, sekä ykköseen että kakkoseen.
Naapurin eukkoa fistataan ilmeisesti naamaan, kun on aina silmät mustina.
Tällaiset ketjut sopisi paremmin tuonne seksipuolelle. Ja vitosen 'hauska' kevennys ei sovi yhtään mihinkään ketjuun.
Meillä on jo siirrytty nyrkkiä isompiin objekteihin, perseeni on oppinut antamaan uskomatoman hyvin myöten. Melkeen mikä tahansa uppoaa sisään! :)
tulemaan ja siihenkin tarvitsen laksatiiveja, kun on niin pienet paikat. Etusormi mahtuu hiukan sisään, kokeilin itse.
Kammottavia periä joillakin.
Mulla ku on vatsa kovalla saa naama punaisena työntää paskaa ulos ja sattuu ihan helvetisti. Verta tihkuaa jonkinaikaa älkää tuhotko perseitänne. m
Harrastaako muut? Itse tykkään, kun ukko upottaa nyrkkinsä rannetta myöten peräaukkooni!
En ole päässyt vielä tuohon asti, mutta ah....niin kiihottavaa olisi saada kullia ja nyrkkiä samaan aikaan.
Aivan mahtavaa. Hurjimmassa kiimoissa on ollut nyrkki molemmissa rei'issä, oli aika arat paikat seuraavana päivänä :o.
Kun on 4 sormea sisällä pyydän laittamaan käden nyrkkiin.
Uskomaton orgasmi on taattu välittömästi.
Kakkoseen menee kolme sormea hyvin
Rystysiin saakka olen saanut käteni puolison pebaan ja se kiihottaa kovasti molempia. Tuplapeppupanoakin on kokeiltu dildon kanssa. Pimpsaansa ei mahdu kuin kulli juuri ja juuri, mutta pepun venyttely tuntuu kuulemma kivalta.
M41
Joo se 8n ihan mahtavaa! Mulla mahtuu perseeseen samaa aikaa kolme pesismailaa, pussillinen porkkanoita, kurpitsa ja naapurin lada.
Vierailija kirjoitti:
Joo se 8n ihan mahtavaa! Mulla mahtuu perseeseen samaa aikaa kolme pesismailaa, pussillinen porkkanoita, kurpitsa ja naapurin lada.
Naapurin Lada! Nyt sitten tarkkana: Syyllistyi ajoneuvon luvattomaan haltuunottoon"
No, onpa tosi löysäreikäistä porukkaa! Ei mun juttu ollenkaan!
törkeetä, mulla just mahtuu p.... tuleen!!!