Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Rumat lyhytjalkaiset naiset.

Vierailija
18.09.2011 |

Kateellisoidutko pikäjalkaisille kanssasisarille ja epäilette anoreksiaa.Herätys läskireisi,laihduta!

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

t. ruma lyhytjalkainen nainen

Vierailija
2/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikään laihduttaminen ei tee minulle metrin jalkoja. Mutta kyllä näillä hyvin pystyssä pysyy, ja mulla on muita avuja, jotka kompensoi ihan kivasti.



Jotenkin tuntuu, että SINÄ et ole tyytyväinen itsenäsi, ikävä juttu.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne on ne facet mitkä jotain merkitsee.

Vierailija
4/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä olen kateellinen pitkäjalkaisille varsinkin sovituskopissa tuskaillessani, mutta läskiä ei reisistäni löydy. Jalkojen pituudelle en mahda mitään, korkkareita toki käytän.

Vierailija
5/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Montaks vuotta sitä varten pitää olla dieetillä, ja millaisella dieetillä? Mulla on serkku, joka ei missään tapauksessa ole ylipainoinen, eikä edes ruma, mutta lyhyt kyllä, jalatkin on hällä lyhyiksi jääneet, ja hän on viettänyt elämästään 15 vuotta milloin milläkin laihiksella, ts. 10-vuotiaasta alkaen. On hän joitakin pituussenttejä sinä aikana venähtänyt, mutta kyllä ne koivet edelleen aika lyhkäiset on.

Vierailija
6/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pitkät ja kapeat ne on jo muutenkin, mut muutama lisäsentti tekis niistä jo tosi eksoottiset. No entäs naama? Saako sitäkin kaunistettua tolla dieetillä? Mulla on aika tavallinen vähän väritön pläsi. Tuoko se naamaan myös löisää väriä ja pidentääkö myös ripsiä?



ps. Tukan paksuuntumisestakin olisin kiinnostunut, eli jos on vinkkejä niin otetaan vastaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
18.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset


DIKTAATTORI EI VOI OLLA LEMPEÄ!



On kuitenkin erittäin tärkeää tietää mikä johtaa tuota diktaattoria ja mitkä hänen arvonsa ovat.



Miten voisi johtaa jotain kansaa, jolla ei ole mitään kunnon arvoja ja kansalaisia on pilvin pimein eivätkä he enää tiedä keitä ovat juuriltaan? Kulttuuri ja uskonto on tuhottu. Osa ihmisistä on huumeissa ja lääkkeissä. Osa on pahimman luokan rikollisia. Kunnon asuntoja ei ole. Kunnon sairaanhoitoa ei ole. Lääkärit eivät enää ole niitä vanhanajan kunnon lääkäreitä. Ruoasta on pulaa. Lastenkasvatus on omituista ja siitä puuttuu rakkaus ja arvot. Sivistys katoaa. Ihmisen seksuaalisuus on muuttunut omituiseksi. Mies ja nainen eivät enää ole kumppaneita vaan kyseessä on pelkkä seksuaalinen riisto ja ihmisen lisääntymisestä on tehty tehdastuotantoa. Ihmis- ja seksikauppa rehottaa. Ihmisoikeuksia loukataan. Ihmisiltä viedään vapaus törkein keinoin. On törkeitä väkivaltarikoksia ja omaisuusrikoksia. Kukaan ei voi omistaa mitään, koska kaikki viedään eikä toisen omaisuudelle anneta rauhaa. Sekasotkua kuvaava lista olisi pitkä, mutta kuka sitä jaksaa tähän kirjoittaa? Katsotaan ympärillemme mitä ehkä on tulossa!



Mitä diktaattori voi tehdä ilman kuolemanrangaistusta? Pitäisikö sellainenkin ottaa käyttöön ja vielä ilman oikeudenkäyntiä - siis nykymaailman ja sen menon oikeanlaisena pitämää oikeudenkäyntiä? On mahdotonta pitää toista puolta maapallon väestöstä vankiloissa ja muissa laitoksissa? Kaikilla ihmisillä pitää olla vapaus sekä liikkua pelkäämättä kaikkialla että sanoa julki ajatuksiaan yms.



TAITAA OLLA AJAN KYSYMYS NIIN TÄNNE ALKAA SYNTYÄ DIKTATUUREJA.



Kuka saa ja pystyy ottamaan itselleen vallan ja millä keinoin ja millä ja miten sen aikoo pitää?



Nykydemokratia on kuolleena syntynyt aate! Se on tullut tiensä päähän, vaikka jotkut vouhottavat tuota omaa demokratiamalliansa muillekin jopa aseellisin keinoin. Nykydemokratia tuhoaa yhteiskunnat, joissa se on käytännössä. Se ei todellakaan ole muuta kuin MASSOJEN DIKTATUURI! Ja sitä vedättävät ja ylläpitävät massojen arvot, mitkä ovat nyt näyttämässä todelliset kasvonsa!



SAATANAAKO VASTAAN HYVÄ, MAALLINEN VALLANPITÄJÄ JOUTUU TAISTELEMAAN?