Voi apua, ostettiin just talo ja nyt vasta näin uudet naapurit. Toine n. 25v komea poikamies ja toisessakin naapurissa
asustaa komea, kylläkin perheellinen mies. Täytyy tästä varmaan alkaa valmistautuu ens kesäks bikinikuntoon ;)
Kommentit (13)
Viimeistään vuoden päästä ap:n talo on eron vuoksi myynnissä. Kun nyt jo ajattelee noin, että on naapurimiesten takia saatava itsensä bikinikuntoon. Noh sitten kun ap on siinä kunnossa enemmin tai myöhemmin löytää itsensä naapurin sängystä.
oma mieskin tykkäis. On vaan kiva satsata itseensä ja tässä on vielä sekin plussa, et naapurin ylipainonen äiti ei liene ilahdu, kun ensi kesänä otan aurinkoa pihallamme :)
t. AP
silmäpeliä naapurin kanssa - etenkin jos sillä on itsellä läsähtäny vaimo!
t AP
Luultavasti nuo naapurin miehetkään eivät kiinnostu tuollaisen bimbon katselusta vaikka olis millanen kroppa.
asiantuntija ja koulutukseltani lisensiaatti. Naapurin vaimosta en tiedä ees nimee, mutta kotona se näyttää lasten kans olevan.
t AP
meillä oli ennen sellainen naapurinrouva, joka tuli aina aurinkoisina päivinä rikkaruohoja nyppimään meidän tonttien rajalta. Ja siis tietenkin bikineissään ja pylly meidän suuntaan ja aina silloin, kun oli miehiä pihalla.
Se rouva tosin ei ollut mikään silmänilo varsinaisesti, lapseton ja kroppa huonommassa timmissä kuin mulla, joka olin silloin kolmen lapsen kanssa kotona.
Se ei kylläkään aiheuttanut mitään muuta meidän pihalla kuin yleistä hilpeyttä, etenkin miesten taholta...
Vierailija:
asiantuntija ja koulutukseltani lisensiaatti. Naapurin vaimosta en tiedä ees nimee, mutta kotona se näyttää lasten kans olevan.t AP
Että ihan lisensiaatti ja it-firmassa asiantuntijana, just joo...
Tekisit sen edes miehesi takia, mutta et näköjää ;)