Oletko SINÄ homo, hetero vai jotain siltä väliltä?
Kommentit (8)
miehen kanssa voisin vain elää ja seurustella. Mutta seksi naisen kanssa kiihottaisi niin pirusti.
Olen leikitellyt ajatuksissani mahdollisuudella olla bi, mutta en koskaan ole tuntenut seksuaalista vetoa keneenkään oikeasti olemassaolevaan naiseen.
75% HETERO. NYT VÄHÄN ALLE 40 V.JA VAIN HETEROSUHTEESSA OLLUT, JOTEN JOSSAIN VAIHEESSA LIE VASTASSA KIVA NAISSUHDEKIN?
Mutta olen niin arka tällaisissa asioissa että en tiedä uskallanko koskaan tehdä mitään sen eteen että joskus naisten juttuja voisi kokeilla... vaikka elämässäni on nainen josta hieman epäilen samanlaisia asioita, mutta en voi silti tietää...? Ei kai tällaisessa voi omaan vaistoonsa luottaa?
Tunnen olevani selvästi hetero mutta joku voisi luokitella minut toisinkin ehkä ;) Ihan sillä perusteella, etten voi kuvitella rakastelevani tai suutelevani muiden kuin miesten kanssa mutta kiihotun kyllä alastomasta naisesta ja pidän kauniimpana.
Voi olla geeneissä: sisko on lepso :))
99,9 % hetero.
Tuo erotus on vain sitä, että never say never.