Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä tuota Maajussi-Sofiaa vaivaa?!

Vierailija
14.11.2012 |

Esikoinen menee ensi syksynä ekalle ja pelottaa jo etukäteen, että jos hänenkin luokalleen sattuu tuollainen ilkimys, joka ei tule kenenkään kanssa toimeen.



Ja se katse! :0 Nyt tyttö on vielä nuori, mutta miettikääpä tuo olemus ja katse vanhemmalla naisella.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
14.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samaa mietin.



Ja Sofiahan omien sanojensa mukaan tulee kaikkien kanssa toimeen ja jos joku ei hänen kanssaan tule toimeen, se johtuu aina siitä toisesta tyypistä, ei Sofiasta.



Karsean oloinen tapaus. Ja senhän tuo tyhjäpäinen maajussin tollukka varmaan parikseen lopulta valitsee... Tainnut tehdä valintansa jo kylpylämatkalla, jos eivät sitten ole ehtineet treffata jo useasti aiemminkin kuten monet epäilevät.

Vierailija
2/4 |
14.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kyllä niitä jaksoja katsellessaan miettii, että maajussin saappaissa sitä varmaan pohtisi, tahtooko kotiinsa loppuelämäkseen sopuisan vai riitaisan ilmapiirin. Mutta miehet eivät aina tällaisia asioita ajattele, kun kumppania valitsevat.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
14.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ulkonäköhän tuntuu tietyn tyyppisille miehille olevan ihan noin yleensäkin tärkeämpää kuin luonne, valitettavasti.

Toivottavasti edes nyt pyörivät tv-jaksot saavat Pekan miettimään valintaansa ja valintansa motiiveja.

Vierailija
4/4 |
14.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

On sen verran luotaantyöntävä tapaus ettei tekisi hänen kanssaan mieli olla missään tekemisissä. Voi maajussiraukan läheiset ihmiset (erityisesti naispuoliset) jos tuo jussi tuon valitsee ja suhteenkin vielä saa aikaiseksi Sofian kanssa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän neljä