Lue keskustelun säännöt.
Minua ihmetyttää
06.05.2011 |
miten kieroja, valehtelivia, juonittelevia ihmisiä täällä on! Mutta toisaalta, tulee vastaus erään kysymykseen jotka olen pohtinut pitkään. Miksi nuoriso käyttäytyy miten käyttäytyy. Kotoa se malli saadaan.
Minusta on järkyttävää lukea miten ilkeitä voitte olla ja kaikista ajatellaan pahaa.
itse olen rehellinen ihminen. Haukuttu täällä lähes `kaikki`. Oletteko mukamas muita parempia? Millä oikeudella haukuttu, mollaatte ja ajattele vain pahinta kaikista?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
ihmisiä alkaa vituttaa kun joutuvat tarpeeksi monta kertaa kusetetuksi eikä perintöä kaikille tule. Sinä veronmaksajana, autoilijana, lapsiperheenä, mm. maksat sen 12 mrd euroa mikä menee noihin Islannin, Liettuan, Irlannin, Kreikan ja Portugalin bileisiin. Siellä taas Ouzo virtaa ja osataan nauttia elämästä, muiden laskuun eikä veroja yms. tarvi miettiä, korruptio kun rulettaa!