Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ärsyttääkö muita telkkarin mainokset?

Vierailija
30.06.2010 |

eli meillä on makkarissa vielä " vanha" boxi jolla ei saa tallennettua. mies jo nukkuu ja itse loppuraskauden ajan kuluksi katson iltaisin vielä CSI:n niin koko ajan tulee menoksia ja ääni nousee, eli ohjelemasta ei kuule mitään ja mainokset huutaa. ja sarjan tai leffan katsomisen mielen kiintokin ehtii loppumaan kun koko ajan vain mainoksia.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juuri se meteli ja kailotus, joka niissä on. Laitan aina äänettömälle tai vaihdan kanavaa mainosten ajaksi. Elokuvia pyrin katsomaan Ylen kanavilta.

Vierailija
2/4 |
30.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

että tämän mahan kanssa ei saa nopeita liikkeitä tehtyä ja kokoajan saisi olla kaukosäädin kädessä. muutenkin siinä itse yrittää olla hiljaa ja suht liikkumatta. jos katsois olkkarissa telkkua, kolistelisin paljon ennemmän, koska se on yläkerrassa ja lattiat paukkuu jne.

no onhan se päivälläkin ärsyttävää kun seuraa jotain ohjelmaa.

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
30.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ellei tv ole täysillä.

Vierailija
4/4 |
30.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ehdi kun hetken aikaa katsoa ohjelmaa kun taas jo tulee mainoskatko. Tämän takia tallennan melkein kaikki ohjelmat mitkä haluan katsoa ja skippaan mainokset yli. Ah, ihanaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi seitsemän yhdeksän