Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

koiran valeraskaus

Vierailija
27.06.2007 |

Meillä 8v sheltti jolla parhaillaan menossa valeraskaus, peti täynnä pehmoja ja palloja joita se hoitaa, mökillä ollessa ulvoi mökin pihalla ja muutenkin on levoton ja herkkä 2 vuotiaan poikamme perään, nuolee kaikki kuolat ja kädet ja autot millä poika on leikkinyt. " hätääntyy" ja viinkuu jos poika itkee. Pitäiskö mun vaan raakasti ottaa " pennut" pois pedistä ja toivoa että kotileikki loppuis siihen vai antaa leikkiä niin kauan kun leikkii?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nopeammin menee koiran valeraskaus ohi, jos koiran kanssa tekee pitkiä lenkkejä ja vähentää ruoka-annoksen kokoa. Lelujen poisvieminen ei auta, kun johtuu hormoneista.

Vierailija
2/2 |
27.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

koiralta pitää ottaa kaikki hyysättävät ehdottomasti tuolloin pois, muuten pää sekoaa vielä pahemmin. Pitkiä lenkkejä ja muuta aktiviteettia tilalle jolloin unohtuu helpommin. Jos ei muu auta niin e-lääkäriin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä yksi