näkijä!
auta vähän. mitä näet rakkauselämästäni ja työ/opiskelukuvioista? mitä asiaa koski riitaakin aiheuttanut mieheni tekstiviestivaihto?
Kommentit (6)
mutta hänellä on elämässään osa-alue, josta haluaa pitää sinut erossa. Ei tarkoita välttämättä toista naista! Työstä ja opiskelusta sen verran, että ajattele itseäsi ja sitä, mikä sinua todella kiinnostaa. Ota riski.
miehelläsi on suhteessa sinuun " musta alue" eli jotain sinulle tuntematonta. Anteeksi, vähän vaikea selittää. En halua herättää mitään epäluuloja, puhu miehesi kanssa!
Ehkä minun ei olisi pitänyt vastata. Tällaiset jutut ovat hankalia. Mutta keskity nyt itseesi ja omien toiveittesi toteuttamiseen!
ja ahdistuneena asiasta. En usko, että hänen puoleltaan on mitään romanttista ainakaan.
avioerosta, näetkö miten meidän käy? Entä näetkö mitään minun ja erään toisen minulle tärkeän miehen välillä?
t.ap