Onko burberry ja esprit hyviäkin merkkejä?! kaveri pyytää 60 euroa vauvan
burberryn villapaidasta ja espritin farkuista! no en kyllä ole edes ostamassa mut ihmettelen vain
Kommentit (5)
espritin farkut maksaa uutena stokkalla siinä 25-30euroa. käytettynä voisin maksaa hyväkuntoisista max 10 euroa joten sitten jäisi sille villapaidalle hintaa 50egee ;)
Ostin Eestistä, Tarttosta Espritin paitoja kahdella eurolla kipale. Olihan se joku kauppojen poistomyyntipaikka, mutta meidän muksut on nyt sitten tosi juppeja, kun niillä on joka päivälle oma Espritin paita ;)
Tarttosta löytyy muutenkin tosi hyviä pieniä putiikkeja, joista tein todellisia löytöjä. Ostettiin mm. joka perheenjäsenelle uudet kengät, sukkahousuja on myös pitkäksi aikaa eteenpäin ja seinille saatiin myös tasokasta kuvataidetta.
Vierailija:
Ostin Eestistä, Tarttosta Espritin paitoja kahdella eurolla kipale. Olihan se joku kauppojen poistomyyntipaikka, mutta meidän muksut on nyt sitten tosi juppeja, kun niillä on joka päivälle oma Espritin paita ;)Tarttosta löytyy muutenkin tosi hyviä pieniä putiikkeja, joista tein todellisia löytöjä. Ostettiin mm. joka perheenjäsenelle uudet kengät, sukkahousuja on myös pitkäksi aikaa eteenpäin ja seinille saatiin myös tasokasta kuvataidetta.
Olivat ihan pakkauksissa, kaikilla lapuilla ja samanlaisia on ollut Suomessakin myynnissä. Hyvänä ovat säilyneet kaikki pesut.
ei o kokemusta burberrystä, mut esprit on kiva merkki, ihan hyvä laatuisia ja nättejä ja nekin välil ihan kivan hintasia