Ihmettelenpä vaan...?
Miten ihmeessä tällä palstalla saa vastauksia omiin kysymyksiin vain jos ne jotenkin liittyy alapääjuttuihin, toisten mollaamiseen tai muuten vaan jonniin joutavaan? Sitten ihan oikeisiin pulmajuttuihin ei saa vastauksia vaan kaikki on jotain tyyliin " haista paska sinäkin" .
Kommentit (3)
mutta kun täällä harrastetaan natsismia niin se kyllä poistuu sitten valvojien toimesta!
mä oon kyselly posliinista pääsiäiskanakulhoa satoja kertoja, ja ei vastauksia.. sitten laitoin stellan nimen avaukseen, pahoittelin että huijasin, ja kysyin sit siitä kulhosta ja sain vastauksia, kun oli lukijoita reilu sata hetkessä. mutta onneks ehdin just just ite lukemaan vastaukset, kun koko ketju oli poistettu!
Harvoin niistä valitettavasti yhtä vilkkaita kehittyy, mutta liioittelua sanoa, että koskaan ei saisi asiallisia vastauksia asiallisiin aloituksiin.
Mäkin vastaan sulle juuri ihan asiallisesti :)