Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Isänpäivä ulkoilu loppui lyhyeen...

Vierailija
13.11.2005 |

Lähdimme koko perheen voimin ulkoilemaan. Olimme juuri päässyt aidattuun lapsille tarkoitettuun puistoon.



Nostin taaperon rattaista kävelemään. Eipä mennyt kuin hetki niin huomasimme, että tyttö oli kontannut KOIRANPASKAAN! Voi hemmetti, että ottaa päähän! Hanskat, polvet ja kengänkärjet sonnassa! Kotiinhan siitä sitten oli pakko lähteä. Kerrankin kun päästiin ulos koko perheen voimin kun isälläkin tänään vapaata.



Koiranpeetä on muutenkin kaikki tienvarret täynnä, niin tarviiko sitä vielä mennä lasten puistoon paskattamaan niitä rakkeja???????????



Kaikki kunnia teille jotka koiranne jätökset keräätte! Mutta tuntuu että niitä välinpitämättömiä on huomattavasti enemmän!!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
13.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän se leikkipuistoon kakkiminen onnistu ihmiseltäkin.



Ja meitä koiranomistajia nimenomaan kyrsii ne kanssaeläjät, jotka OIKEASTI ulostavat pitkin puskia, sillä samoissa kasoissa pyörivät koiramme! Ei ole kiva pestä kakkaista koiraa, kun ensin on taluttanut haukkunsa suorinta tietä kotiin. Tunnetusti koirat eivät syö tai pyöri toisten koirien kasoissa.



No, mielummin koiraa vastaan tulee se ihmisjätös kuin rotanmyrkkysyötti, jotka eivät nekään valitettavasti harvivaisia ole.

Vierailija
2/4 |
13.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

paskan laatua! Sama se kenen paskaa, ällöttävää jokatapauksessa! Onneksi huomasimme heti eikä tyttö ehtinyt syömään sitä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
13.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toi on todella uskomatonta, että ihmiset jättää niitä pkasoja joka puolelle

Vierailija
4/4 |
13.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

huomas kyllä että oli ollut perjantai-ilta, kun meni lauantaina aamulla leikkipuistoon niin sirpaleita sai kerätä ekan 20 minuuttia.ja tää tapahtu lahdessa jalkarannassa, jossa yleensä rauhallista.





- I-83 + P-1,5 -

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän viisi viisi