Pääsin opiskelemaan!!!!!!
Olen niin onnellinen, tämä on todella iso asia minulle, mahtavaa! Itken täällä ilosta, en voisi olla onnellisempi nyt!
Katsoin ohimennen koulun sivuja ennenkuin menin nukkumaan ja siellä oli tulokset, nyt ei nukkumisesta tule mitään, mahtavaa!:D
Kommentit (6)
Olet ilmeisesti siis päässyt opiskelemaan haluamallesi alalle. Todella paljon onnea opintiellesi.
En olisi uskonut että koulu laittaa nimet nettiin heti, mutta siellä komeilivat. Ja aamulla oli paksu kirjekuori postilaatikossa. Minusta tulee bioanalyytikko! Mahtavaa, pääsin ensimmäiseen hakutoiveeseeni!
Turun amkin sivuilta ei taida löytyä..?=( postikin tulee vasta parin tunnin päästä.
Elämäni parhaat päivät TOP 10:ssä on kyllä se päivä, jolloin sain tietää, että olin päässyt opiskelemaan juuri sinne minne halusinkin.
Muistan vielä itsekin kun sain tiedon unelmieni opiskelupaikasta. Se oli siihen astisen elämäni onnellisin hetki, ja vetää vieläkin vertoja lasten syntymälle.