Palautetta lyhyille naisille!
Teette maailmastani huomattavasti miellyttävämmän paikan, kuin mitä se olisi ilman teitä! :) T: Pitkä mies
Kommentit (93)
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:50"]Miksi näin t. N 190cm
[/quote]
:DDDDD Oox kade
Mä tykkään itse lyhyistä mieheistä, ovat usein kasvoistaan esteettisempiä...Itse olen 158cm.
Pienet, hoikat naiset ovat vaan niin suloisia ja naisellisia. Tekee mieli pitää huolta
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:57"][quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:51"][quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:50"]Miksi näin t. N 190cm
[/quote]
:DDDDD Oox kade
[/quote]
En, en vain ymmärrä miksi lyhyet naiset tekevät itsestään numeron :D voisin jopa sylkeä heidän päälleen kun ovat niin oksettavia taaperoita
[/quote]
Joo, selvästi kade
Lyhyys tuo naiselliset muodot parhaiten esiin. Vaikka naiset aina ulisevat paksuista jaloistaan niin minusta ne ovat kiihottavat :D
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:03"]Varmasti näin, että voi edes kääpiöiden rinnalla tuntea itsensä "isoiksi pojiksi". Säälittäviä pedofiileja.
[/quote]
Hah, taidat olla katkera hujoppi? :D
Jaa, taasko täällä on tää sama 190-senttinen nainen, joka sylkee kassajonossa lyhyempien naisten niskaan. Mene jo hoitoon!
Pienirintaiset ja pienet naisethan on syötävän sulosia. Tekisi aina mieli halia ja paijata. Mutta enhän heille kelpaa kun olen vain 175cm pitkä mies. Järjestään haluavat tuollaisen hongankolistajan.
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:57"]
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:51"][quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 00:50"]Miksi näin t. N 190cm [/quote] :DDDDD Oox kade [/quote] En, en vain ymmärrä miksi lyhyet naiset tekevät itsestään numeron :D voisin jopa sylkeä heidän päälleen kun ovat niin oksettavia taaperoita
[/quote]
Taaperoita! :D Osuva sana, ainakin itse tunnistin itseni heti, olen persjalkainen 150-senttinen. Myönnän, että joskus tunnen primitiivistä mielihyvää siitä että mieheni on niin paljon pidempi, vaikkei se oikeasti merkitse niin paljon. Joskus toivoisin olevani näyttävä 190-senttinen pitkillä säärillä, mutta pitää pelata niillä korteilla jotka on jaettu.
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:06"]Jaa, taasko täällä on tää sama 190-senttinen nainen, joka sylkee kassajonossa lyhyempien naisten niskaan. Mene jo hoitoon!
[/quote]
En vieläkään kyllä ymmärrä mikä teillä oli hätänä sen kanssa, että syljen toisten niskaan. Olen perustellut kantani ja pituuteni on oikeasti 180-190 välill, mutten kerro tarkkaa tietoa ettei tutut tunnista :D
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:06"]
Jaa! t. Tappi
[/quote]
Tele?
Jokaiselle on ottajansa :) Ulkonäkö on kokonaisuus jossa kaikki vaikuttaa kaikkeen, ja lyhyys tekee seksikkäästä ja kauniista naisesta eri tavalla sievän kuin mitä identtinen nainen olisi pidempänä versiona.
Että ei nyt viitsitä kenenkään niskaan sylkeä, jookos
Missä lyhyyden raja menee? Onko 166cm lyhkänen?
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:11"]Jokaiselle on ottajansa :) Ulkonäkö on kokonaisuus jossa kaikki vaikuttaa kaikkeen, ja lyhyys tekee seksikkäästä ja kauniista naisesta eri tavalla sievän kuin mitä identtinen nainen olisi pidempänä versiona.
Että ei nyt viitsitä kenenkään niskaan sylkeä, jookos
[/quote]
Parempi se on sylkeä toisten niskaan, sillä se parantaa maailmaa huomattavasti ja työpaikka kiusaaminenkin saataisiin loppumaan sen avulla.
[quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:09"][quote author="Vierailija" time="14.05.2015 klo 01:06"]Jaa, taasko täällä on tää sama 190-senttinen nainen, joka sylkee kassajonossa lyhyempien naisten niskaan. Mene jo hoitoon!
[/quote]
En vieläkään kyllä ymmärrä mikä teillä oli hätänä sen kanssa, että syljen toisten niskaan. Olen perustellut kantani ja pituuteni on oikeasti 180-190 välill, mutten kerro tarkkaa tietoa ettei tutut tunnista :D
[/quote]
Kyllä siinä kuule pitää ihmisellä pahasti olla jotain korvien välissä vialla, kun ihmisten niskoihin kokee tarvetta sylkeä, oli motiivi mikä tahansa. Oletko jotenkin vajaa vai vaan saatanan tyhmä?
Voi ihana kiitos! (: Piristit<3
T. Nainen 155cm