MIKSI monikulttuuriisuutta rakastavat naiset..
vihaavat miehiä joilla on aasialasinen tai afrikkalainen nainen. vaikka he ovat yhdessä rakkauden takia?
Kommentit (5)
Taidat kuvitella omiasi. Ei ketään kiinnosta kenenkään aasialaiset tai mitkä lie kumppanit.
Voi huoh.
Mulle on suoraan sanottuna ihan sama kuka on kenenkin kanssa. Postimyyntivaimoja en katso hyvällä. Se on jumaliste ihmiskauppaa. Ja toinen on nämä suomalaiset jämänaiset jotka nai muslimin/afrikkalaisen jolla on vain suomen kansalaisuus mielessä. Näissä tapauksissa paheksun. Muuten en välitä.
Monikulttuurisuutta rakastavat kuulostaa mielenkiintoiselta. Mun mies on keskieurooppalainen, mutta pakko myöntää et katon kyllä mielenkiinnolla ku suomalaisela keski-ikäisellä miehellä on nuori thaikkuvaimo. Ei niin yleiset asiat ihmetyttää usein, ihmiset on sellasia. Emmä tiiä katotaanko mua ja mun miestä kaupungilla kun puhutaan englantia, ehkä tai sit ei.
Älä ap taas aloita. Näitä sun aasialaisjuttuja on ollu jo liikaa. Ei meitä kiinnosta jos lähdet etsimään vaimoa Thaimaasta.
Täh?