Minusta tuo Aki on pelottava
Temptation island
Jotenkin todella epämiellyttävän oloista käytöstä
Kommentit (8)
Olipa outo selitys miksi se treffikielto sille henkilölle. Minustakin vaikutti itse tosi epävarmalta.
Just semmonen pullistelija... Tyttöystävä pidetään enemmän pakolla kun rakkaudella... No tätähän en tiedä, mutta tuli mieleen. Sami on myös erittäin vastenmielinen. Molemmat on semmosia että eniten maailmassa pelkäävät sitä että joku nolaa heidät, vaikka nolaavat itsensä koko ajan, eivät vaan tajua sitä.
JOO ! mitä jos se onkin elokuvasta perjantai 13 "JASON" tai FREDDY KRUGER leffasta NIGHTMARE ON ELM STREET =D
[quote author="Vierailija" time="05.03.2015 klo 21:32"]Just semmonen pullistelija... Tyttöystävä pidetään enemmän pakolla kun rakkaudella... No tätähän en tiedä, mutta tuli mieleen. Sami on myös erittäin vastenmielinen. Molemmat on semmosia että eniten maailmassa pelkäävät sitä että joku nolaa heidät, vaikka nolaavat itsensä koko ajan, eivät vaan tajua sitä.
[/quote]
Exactly..exä oli samanlainen. Nuorena hairahduin luulemaan sitä itsevarmuudeksi. Mut sami ja aki vaikuttaa kuitenkin mukavilta kaiken pullistelun takaa..niinku kaverina varmasti tosi jees ja lojaalisia.
[quote author="Vierailija" time="05.03.2015 klo 22:02"]
[quote author="Vierailija" time="05.03.2015 klo 21:32"]Just semmonen pullistelija... Tyttöystävä pidetään enemmän pakolla kun rakkaudella... No tätähän en tiedä, mutta tuli mieleen. Sami on myös erittäin vastenmielinen. Molemmat on semmosia että eniten maailmassa pelkäävät sitä että joku nolaa heidät, vaikka nolaavat itsensä koko ajan, eivät vaan tajua sitä. [/quote] Exactly..exä oli samanlainen. Nuorena hairahduin luulemaan sitä itsevarmuudeksi. Mut sami ja aki vaikuttaa kuitenkin mukavilta kaiken pullistelun takaa..niinku kaverina varmasti tosi jees ja lojaalisia.
[/quote]
Minäkin perustin tuon arvioni omien parisuhdekokemuksien perusteella, etenkin just Akista. Tuli vielä ne tyhjät tynnyrit mieleen.
Jep nauratti kun on jotenkin niin nolo ja epävarma itsestään :D