Ruotsin hyysäreille kammottavaa tietoa
Tuore ruotsalaistutkimus paljastaa järkyttäviä tietoja maahanmuuttovastaisen puolueen kannattajakunnasta. Tähän asti on uskottu, että kannattajat ovat kouluja käymättömiä miehiä, jotka asuvat maaseudulla. Mutta tuore tutkimus paljastaakin, että etenkin uudet kannattajat ovat entisiä kokoomuslaisia, korkeasti koulutettuja, hyväpalkkaisia ja kaupunkilaisia.
http://www.di.se/Global/helsida/helsida-di_1.html?hskzm
Kommentit (9)
[quote author="Vierailija" time="20.11.2014 klo 17:05"]
Ihan sama. Muut eivät kuitenkaan halua olla näiden kanssa tekemisissä.
[/quote]
Nämä muut joita tarkoitat, eivät halua olla mamujen kanssa tekemisissä myöskään, sinänsä ihmeellistä jos he kerran ovat niin mahtavaa porukkaa mitä juhlapuheissa saa kuulla. Luulisi, että ottaisivat omille asuinalueille maahanmuuttajat ilomielin vastaan kunniasaattueessa.
Linkki itse artikkeliin:
http://www.di.se/artiklar/2014/11/18/bilden-av-sd-valjare-stammer-daligt/
Ruotsi menettänyt täysin pelin mamuneekereiden kanssa, ei mene kauan kun ensimmäinen pää irroitetaan.
Luulisi paikallisten kokoomuslaisten haluavan maahanmuutajia töihin yrityksiinsä joille he voisivat maksaa orjapalkkoja ja itse samalla tienata mukavat voitot.
Ehkäpä tapaus Elin Krantz vaikuttaa asiaan?
Ruotsissa rasistitkin on parempia kuin Suomessa.
Hyysärit niin kovasti aina haluavat vain lisää ja lisää ja lisää maahanmuuttoa, mutta sitten kumminkaan eivät suostu asumaan alueilla missä niitä maahanmuttajia on paljon.
[quote author="Vierailija" time="20.11.2014 klo 18:04"]
Ruotsissa rasistitkin on parempia kuin Suomessa.
[/quote]
Helpompaa kun ei ole pakkoruotsia vaivana niinkuin täällä. Voi keskittyä muihin asioihin.
Ihan sama. Muut eivät kuitenkaan halua olla näiden kanssa tekemisissä.