ketään, joka ottanut pakaraimplantit?
Paljon maksoi, onnistuiko, millainen pylly sinulla oli, paljonko painat? Onko sinulle tehty muita operaatioita? Lähteeko pyllystä tunto?
Ensimmäistä kertaa itse harkitsen kauneuskirurgiaa. Olen laiha lattaperse, tissini on sentään hyvät. Harrastan liikuntaa paljon ja perse on kiinteä mutta armottoman pieni. Piilotan takamukseni pitkien paitojen alle. Harmittaa kun muuten olisin kropaltani kympin nainen.
Kommentit (6)
Ap: hanki mieluummin kuntosalilla pyllyysi lihasta kuin mitään implantteja. Pikkupylly on sitä paitsi nätti.
No hyvää päivää.. pitää olla niin täydellinen niin täydellinen. Voi voi, onneksi oma itsetuntoni on hyvä tällaisenaan. Täydellinen vaan ei ole miestä kukaan eikä tarvikaan olla.
Siis onko joku oikeasti niin laiska ja tyhmä että ottaa implantteja mielummin kun treenaa itselleen takapuolen. Ja ihan turha tulla kirjoittamaan että johtuu geeneistä ja ettei isoisoisomummollakaan ollut peppua. Joo, on mahdollista, mutta geneettisesti silti on mahdotonta ettetkö pystyisi treenaamaan lihaksiasi. Pakaralihaksia voi käyttää tai olla käyttämättä esim kävellessä, ja se usein onkin suurin syy perseettömyyteen. Ja oikeat lihakset voit sitten surkastuttaa takaisin nykyiseen muotoonsa kun tää Kim kardashian muoti on ohi.. Vielä kymmenen vuotta sitten isolle perille naurettiin, ja Marilyn kroppa oli tavoite, nyt pitää olla muuten lähellä 0 rasvaa, mutta pylly täytyy olla naisellinen. Ihanteet muuttuu, älä nyt helkkarissa laita mitään silikonia perseen.
Nostanut vanhaa ketjua.
Äsken tuli Tv5:ltä Kauneusturistit-ohjelma, jossa näytettiin pakaraimplanttien laitto. Jos edes istua ei saa 1.5-2 viikkoon niin miten onnistuu kakkaaminen ilman leikkaushaavan repeämistä? Olen ymmälläni.
Nätti pylly tuli kyllä vaikkei siinä alunperinkään mielestäni korjattavaa ollut.