Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

5:2 dieetti! Kokemuksia?

Vierailija
15.07.2014 |

Olen ollut muutamia päiviä nyt itse kokeeksi tällä. Ihan kivasti paastopäivät menneet. Tänäänkin olen syönyt nyt sen 500 kaloria ja juuri menossa nukkumaan. ei ole nälkä, mutta eilen söinkin aika runsaasti joten paastopäivän pitäminen tuntui tähän väliin hyvältä vaihtoehdolta. En välttämättä halua edes laihtua. Haluan vain joskus vastaavasti herkutella ja näin painoni pysyy kurissa enkä liho. Mites muilla?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
15.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen ollut neljä viikkoa 4:3 dieetillä. Paastopäivillä en ole noin tiukalla kuurilla. Syön lounaan ja illalla hedelmiä, joten varmasti tulee enemmän kuin 500 kcal.

Hyvin on mennyt. Alussa oli muutama hankala päivä, mutta ei enää. Paino on tippunut n. 2,5 kg. Aion jatkaa tätä, en tiedä kuinka pitkään. Ehkä siihen asti kuin kiinnostaa tai jaksaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä kuusi