Pienin/typerin syy miksi kiinnostuksesi johonkin mieheen on lopahtanut?
haetaan myös samalla vinkkejä tuohon toiseen avaukseen miksi kummisetä ei löydä naista
Kommentit (2216)
Puhui itsestään muodossa " meikäläinen". Ei.....
Minusta mikään syy ei ole typerä. Eikä sille itse mitään voi jos kiinnostus lopahtaa, johtuu se sitten vaikka kenkien väristä. Loppuu jos loppuu, ei sitä väkisinkään voi olla kiinnostunut. Parempi että loppuu heti kuin kolmen vuoden päästä kun on yhteinen koti ja lapset ja kaikki.
No kyllä on typeriä syitä. Se on eri asia, että eihän sille mitään voi jos kiinnostus lopahtaa, mutta jos se syy on typerä, niin se on typerä. Kertoo vain torjujasta itsestään. Ei sillä, etteikö saisi kertoakin, mutta kuitenkin. Itsellä ei ole kiinnostus koskaan lopahtanut mihinkään pikkuasiaan. Jos kemiat ei kohtaa, niin se on tavallisin syy ja selviää yleensä parilla, kolmella tapaamisella.
ja siis tarkoitin henkilökemioita
t. 6
Kaikki tekemäni ruoka uhkasi tyypin sydän- ja mielenterveyttä. En voinut parantaa miespuolista anorektikkoa.
tylsä, olemattoman poikkeuksellisen pieni elin, finnejä, liian ujo. ruma.
Käsissä oli syyliä. Ajatus siitä että se olis sormettanut minua.... yök.
8: Ei tuo ollut typerä syy... Fiksu olet ollut, kun olet dumpannut mielenterveysongelmaisen.
Itsellä ne jää aina johonkin pikkujuttuihin; monesti käy niin, että jätän noteeraamatta sellaiset oikeasti isot jutut kuten huonon itsetunnon. Kiinnostus lopahtaa usein esimerkiksi siihen, että miehellä ei ole hyvä ääni. Siis ihan puheääni. Jostain syystä se on mulle iso juttu. Olen myös ihastunut ihmiseen pelkän äänen perusteella :D Sen täytyy olla sellainen matala, pehmeä, ystävällinen, suloinen, mutta miehekäs. Vaikea selittää, olisi pitänyt äänittää tuon ex-ihastuksen puhetta.
Vaimo. Tai siis mukamas eroamassa ja ei sittenkään.
Se käytti vaaleanpunaisia v kaula-aukkoisia t-paitoja
Se käytti vaaleanpunaisia v kaula-aukkoisia t-paitoja
Mies kehui minua. Vein siis baarista kotiin oikeasti lupaavan oloisen tyypin, mutta kun hän sanoi minulle, että "sä olet ihanin tyyppi kenet oon koskaan tavannut", kiinnostukseni lopahti täysin. Olen tosi antiromanttinen ihminen, enkä siedä siirappisia lässytyksiä juuri ollenkaan - saati sitten heti ensimmäisen vuorokauden sisällä siitä, kun ollaan tavattu. Tuntui pahalta dumpata toinen, mutta onneksi hän löysi itselleen pian toisen ja ovat tietääkseni edelleen yhdessä.
Puhui itsestään muodossa " meikäläinen". Ei.....