Repesin eilen täysin!BB Heidi...
Siis uskomaton, niinku, se sen selitys siitä nuorallakävelyn keskitangosta. Että oliko se siis niinku siinä kiellosta huolimatta kävellyt, niinku, vaiko ei, tiijäkkö! Se muija jos mikä on hyvää viihdettä!
Me revettiin ukon kaa ihan täysin ja se ei tosiaan oo ollu mikään BB fani, mut nyt sekin myönsi et täähän on suorastaan komediaa.
Toivottavasti se muija ei joudu ulos sieltä, on se niinku sen verta hauska tyyppi niinku eikä se ite edes taida sitä edes niinku tajuta!!! =)
Kommentit (6)
Sen ilme oli hyvä kun porukka luki siitä lapusta että sääntöjä on rikottu kävelemällä siinä tangolla niin Heidi oli heti sitä mieltä ettei sillä oo väliä kuka siinä on kävellyt!
sen silmät niinku pullottaa ja kohta tippuu päästä tiiätsä?
väripiilarit. siks sillä on silmät sen näköiset. Oikeesti sillä on toinen silmä vihree ja toinen haaleen ruskee..:D on muuten aika huban näköinen.. SAa nähä, koska sen hiuskisäkkeet tippuu pois...(=
puhetta on oikeasti tosi rasittavaa kuunnella, oikeesti siitä saa melkein migreenin. Että joku puhuukin noin puuta heinää eikä osaa aloittamaansa lausetta järkevästi lopettaa. Äääh
ku oon ollu samassa koulussa sen kanssa. t5
Oliko Heidi luokan rinsessa? Siis niinku niinku muiden mielestä?
Vai kuvitteliko ihan issekseen olevansa parempi kuin muut?
Tuntuu olevan vaan harvinaisen yksinkertainen, jakomielitautinen ja jopa ilkeä tapaus. Oikein näytti nauttivan kun " bestis" Sari tippui siitä nuoralta...