Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen nakuilu kotona

Vierailija
12.05.2013 |

Miehellä on tapana olla usein kotona alasti, jos ei ole vieraita. Jos on tytön kaveri kylässä, silloin kyllä vetää kalsarit jalkaansa.

Tyttö on nyt 12-vee ja murrosiässä. Missäköhän kohtaa häntä alkaa vaivata alaston isä, jos ollenkaan? Onko muilla kokemusta?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Munkin mies on vapaa sielu myös alastomuuden kanssa. Kyllähän tuokin nyt vaatteet vetää päälleen, kun ovikello esim soi... mutta ei sitä häiritse syyspimeä, verhot auki ja valot päällä.

Meillä on nyt 11 v ja 13 v lapset ja ovat sujut alastomuutensa kanssa. Kumpikin suihkun jälkeen voivat olla alasti jonkin aikaa, esim katsoa telkkaria yms. Vaikka kummallakin on myös jo kehitystä tapahtunut vähän.. Mulle tuli ykspäivä hyvä mieli, kun saunan jälkeen tuossa vilvoiteltiin ite kukin aatamin asussa, että tässä sitä vaan koko perhe YHÄ ilkosillaan istuksii ilman paineita.

Omassa lapsuuden kodissa oli kovin ahdistavakin ilmapiiri alastomuutta kohtaan, että on mullakin ollut opetteleminen miehen naturelliuden kanssa ja nykyään olen sujut asian kanssa.

Meillä muksut sanoo, jos niitä joku ällöttää tai on epäsopivaa. esim. me ei saatais enää miehen kanssa pusuttaa. Tai muuten vaan halia. Samantien tulee LOPETTAKAA! YÖK! ;D Kommenttia tulee myös, jos äiti meinaa lähteä virttyneemmässä villatakissa ulos... näitähän kyllä tulee.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä kaksi