Nainen valitsi komean "siitossonnin", mutta saikin rumia lapsia. Voi mikä pettymys!
Kommentit (8)
Ajattele miten vähällä lapset pääsee nuoruudessaa olemalla rumia. Arvomaailmalle parempi alku. Kaikille tulee aika loistaa.
jo jossain kuvia eläimen ja ihmisen yhdistelmästä?
niin tuo on ihan oikein hänelle.
Lapsia käy sääliksi. Ei "rumuus" (kovin suhteellista) vaan tyhmä äiti.
Eli sinulla kävi isän ulkonäkö kateeksi ja nyt haukut lapset rumaksi. Olet ap oksettava emakko.
Itse kisasi missikisoissakin aikoinaan ja oli jonkinlainen seurapiirikaunotar joka liikkui tiettyjen sen ajan tunnettujen kaunotarten seurassa. Esim. Tabe Slioorin. Otti sitten isäni joka myös oli poikkeuksellisen komea mies, mutta niin vaan kävi että tyttärestä eli minusta tuli tavallinen persjalkainen maatiainen. Hän oli haaveillut tyttärestä missiä tai mallia. Pojasta sentään tuli sitten komea.
Mutta kyllä sain todella tylyä tölvintää äidiltä ja sen pinnallisilta kaunotar-ystävättäriltä lapsena :( Minun kuulteni puhuttiin ulkonäöstäni ihan kuin en ymmärtäisi vaikka olin jo ihan ymmärtävässä iässä esim. tyyliin "voi kauheaa, isot tissit ja takapuoli jo tuossa iässä, hänestä taitaa tulla semmoinen tukeva emäntätyyppi", "tosi kurja kun tyttö jää niin lyhyeksi ettei hänestä voi kovin kaunista tulla" tms.
tavoiteena on söpöjä pikkutyttöjä
täytyy valita kasvoiltaan naismainenn
mies eikä mitään karskia urosta :D
missä? Linkkiä kuviin?! Nyt ollaan jännän äärellä.