noloa :)
Itse olin töissä pettäny miestäni erään työkaverin kanssa vessassa. Itseasiassa se on melkein joka viikkoista. Kun mieheni on esim. työmatkalla, niin vien lapset mummolaan ja kutsuun kotiimme paljon (1-3) miehiä ja pidämme kimppakivaa..
No kerran sitten töistä tullessani innostuin tyydyttämään itseäni kaukosäätimellä ja juuri kipeänä hetkenä 14-vuotias tyttäreni tuli huoneeseeni ja näkiyhtäsuntoistakin! kaukosäädin oli tahmea sen jälkeen, mutta onneks tyttö ei vielä ymmärrä tuollaisista asioista! olisin kyllä nolona jos ymmärtäisi!
kertokaa te teidän noloja juttuja!
Kommentit (3)
>Olen tiukkapipo, joka ei katso pornoa ja aijon kasvattaa myös tyttärestäni sellaisen
Onneksi tyttäresi ei todellakaan tule noudattamaan toiveitasi. Seksikuvien katselu on ihan normaalia teini-ikäisten ohjelmaa.
Tyttäreni on siveellinen, etkä tiedä hänestä paljon mitään
Oletko varma että tyttäresi ei ymmärrä? kannattaisi keskustella asiasta Hänen kanssaan.. Me olemme lapseni kanssa puhuttu skesistä ja itsetyydytyssauvakin on ostettu. Tyttäreni on 15 vuotta.
Stringejä on ostettu myös hänelle.
Kannattaako pettää miiestään? Mitä Te muut olette siitä mieltä?
Minulla on vain yksi tytär, koska erosin miehestäni, sillä hän katsoi pornosivuja salaa minulta.
Olen tiukkapipo, joka ei katso pornoa ja aijon kasvattaa myös tyttärestäni sellaisen!