Voi ei!! Mikä moka!
Voih apua!
Mitä tekisit minun tilanteessani?
Muin huutonetissä erään paidan. Naisten vaatteen siis. Olinkin vahingossa laittanut sen miesten osastolle, ja ostaja oli mies.
Kaupat on tehty, paita on lähetetty. paita on selkeästi naisten paita, ihmettelenkin siis, miksi mies ei ole tätä kuvasta jo huomannut.
No, palautetta ei ole vielä kuulunut.. liekö vielä paita mennyt perille? Huomasin asian vasta nyt kun huuto oli jo sulkeutunut, maksu saatu ja paita postitettu..
Mitä nyt?
Kommentit (5)
Voihan vatuli.. Että nyt kismittää!
Ja en viitteis kauppoja purkaakaan, koska paketin postikulut oli enemmän kuin paidan hinta..
ap
Tätä minäkin toivon!! Totisesti!
ap
Jos siinä on kuva mukana niin ei hän mitään sikaa säkissä ole ostanut. Jos hää on vaikka transu tai " semmonen" poika..?
Kyseessä on neulepaita.
Kuva oli mukana. Toivottavasti hän humasi, että se on naisten paita, eikä käytä sitä julkisesti, jollei ole tarkoitus pukeutua naismaisesti =/
Juuh, kuva oli ja selkeä kuvaus väristä, materiaalista ja mallista. Tosin ei erikseen mainintaa, että olisi naisten paita.
ap
kyllä minä käytän samaa tunnusta.