37-v. ja raskaus ei ala.
Onneksi on ennestään 3 lasta. Voin vaan kuvitella miten pahalta tuntuisi jos nyt yrittäisin esikoista.
Kommentit (4)
Vasta alotettu harjottelut. Tulee jos on tullakseen, jos ei niin sitten ei..
Tosin neljä on jo ennestään.
jälkeen 39-vuotiaana. Raskautta oli yritetty ennen onnistunutta raskautta puolitoista vuotta. Olin jo ajatellut, että raskaus ei sitten meillä onnistu. Valtava ilo on ollut hoitaa ihanaa, todella toivottua vauvaamme!
Toivottavasti teillä onnistuu!
lukuunottamatta heti, kun olen jättäny ehkäisyn pois. Nyt on tosin ikää jo 39 v, et saas nähä kuin käy. Täytettyäni 36 vuotta luovutin munasoluja väestöliittoon, et en tiedä onko sillä jotain vaikutusta. Luultavasti ei.. Onhan tuosta jo reilu 3 vuotta aikaa.
No katsellaan kuin Ellun käy :) T:nro 3
Olen onnellinen lapsistasi ja nauti ajasta heidän kanssaan niin paljon kuin mahdollista:) Tiedän tunteen! Olemme yrittäneet yli kolmevuotta, tuntuu ettei elämällä ole mitään merkitystä. Pelkkä kaupassa käyntikin tekee pahaa. Kun katsoo onnellisia perheitä:( En tiedä mitä tekisin, tuntuu kamalalta viedä mieheltäni haave omasta lapsesta. Tosin onhan meillä aikaa kun olemme viellä nuoria mutta....Toivottavasti te kuitenkin saatte vielä vauvan:)