Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Eikö BodyShopista enää saa hajuvesia?

Vierailija
23.10.2010 |

Muistatteko silloin joskus kasarilla oli lasipulloja ympyränmallisessa esillepanossa ja kussakin pullossa oli lasinen tikku jolla sai itseensä hajuvettä pirskottaa?



Kävin pitkästä aikaa BodyShopissa eikä siellä ollut kuin White Muskia (tuttu tuoksu :) ja vaniljaa, ja nekin tylsissä muovipulloissa, samassa esillepanossa oli jotain käsirasvoja ties mitä samantuoksuisina, vaikka hyllyn päällä luki tuoksut.



Jotain bodylotion purkkeja oli kyllä eri tuoksuisia, mutta ovatko nuo mistään kotoisin?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
23.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muita ehdotuksia?



ap

Vierailija
2/2 |
23.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Muistan. Mansikantuoksuinen hajuvesi, aivan ihanaa. Samoin Seppälässä oli jos oikein ihanaa, makeaa mansikantuoksuista hajuvettä, teininä oli suosikkia. Mutta eipä niitä enää ole näkynyt, enkä ole niin tainnut katsoakkaan kun olen erilaisiin hajuvesiin siirtynyt. Mutta jossain Yves Rocherilla, H&M saattas vaikka löytyäkkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla