Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

8v pojalla pekästään tyttöjä kaverina

Vierailija
30.05.2010 |

Myös koulussa tyttöjen kanssa. Muilla samoin? Minusta aika outoa ettei kaverina yhtään poikaa. Tuleva homoseksuaaliko?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
30.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

pelkkiä poikia kavereina eikä musta silti tullu lesboa :) jos poikasi viihtyy paremmin tyttöjen kanssa. minkä luontoinen poikasi on? hiljainen hissukka? Ja jos on viitteitä siihen, että poikasi on homo niin mitä sitten? homoksi synnytään, ei kasveta

Vierailija
2/5 |
30.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyttöjen kanssa, poikakavereitakin on, mutta enimmäkseen tyttöjä. Oppiipahan luovimaan jo pienenä tyttöjen kanssa, ettei sitten isona tule naisten kierous yllätyksenä.

pojalla isosisko ja aina tottunut olemaan tyttöjen kanssa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
30.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos viihtyy tyttöjen kanssa, hyvä juttu. Mutta jos ei päääse tahdostaan huolimatta poikien porukkaan, sitten asialle täytyisi tehdä jotain. En kyllä tiedä mitä..



Pojat voi kyllä syrjiä liian "pehmoa", pukeutuuko poikasi esim nallevaatteisiiin ja vierastaa taisteluleikkejä? Ei siinä mitään väärää ole, mutta jos poikasi kärsii siitä etteti poikapuolisia kavereita ole, sitten kannattaa miettiä näitäkin..

Vierailija
4/5 |
30.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Inhoaa joukkuepelejä sekä urheilua. Vilkas ja sosiaalinen. Tykkää piirtää. Mutta marisee jatkuvasti, mikään ei kelpaisi.



Ei haittaa homous, mietin vaan onko merkki siitä

Vierailija
5/5 |
30.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Inhoaa joukkuepelejä sekä urheilua. Vilkas ja sosiaalinen. Tykkää piirtää. Mutta marisee jatkuvasti, mikään ei kelpaisi. Ei haittaa homous, mietin vaan onko merkki siitä

siinä vaiheessa alkaa leikit kiinnostaa, kun mullaei oo tekemistä ruinaukseen tulee vastaus "vie roskat.."

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä kaksi