Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

mistä tiedän onko koirani tiineenä?

Vierailija
07.04.2010 |

Koira oli noin 3 viikkoa sitten uroksen kanssa tekemisissä juoksun aikaan.Paljonko ultra maksaa ja miten se tehdään,pitääkö maata selällään,se ei varmaan sitte onnistu.On muuttunut paljon väsyneemmäksi ja laiskemmaksi lenkilläkin.Tuntuu et ois jo lihonut,nisätkin on kovettuneet.Kertokaa omia kokemuksia???

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
07.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.elainlaakariasemaakuutti.fi/usein-kysyttya/hinnasto





elukka yleensä rauhotetaan ultraaamisen aijaksi.

Vierailija
2/3 |
07.04.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Syökö enemmän?



Mun narttuni käyttäyivät noin astutuksen jälkeen. Väsyneitä, unisia, ruoka alkoi maistua, nisät paisui. Lisäksi yksi narttu sai aina pahoinvointiakin, oksensi jonkun kerran.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
15.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

eli mun koira on astutettu noin alle 6viikkoo sitten ja nyt ois perjataina ultra mutta kun mun käteen tuntuu selvästi semmoinen kovempi pingoittunut alue joka sijaitsee takajalan ja siihen mistä loppuu kylkiluut niin siihen väliin voisko se olla pentu vai ????