miltäs kuullostaa miehen synttärijärjestelyt
hieronta,leffaan ystävien kanssa ja sitten syömään,lopuksi hotelliin yöksi. Ei ole tasavuosia,mutta ollaan oltu viimeksi vuosi sitten viihteellä :)
Kommentit (17)
leffa on huono.. siellä alkaa väsyttää eikä voi jutella ja pitää hauskaa ts. olla yhdessä.
kovin tavalliselta. Tietysti, jos ette ole käyneet yhdessä missään vuoteen niin ihanaa päästä kahdestaan ulos. Menettekö kahdestaan vai koko porukka syömään?
Nyt takertui ajatukset ihan siihen, että missä päin Suomea sanotaan noin..?
Me nähdän niin harvoin muita ja saadan tuijotella toisiamme illat pitkät, katsellaan leffoja viikonloppuisin, että mun ukkoni ei tuosta paljoa perustais.
Ehkä syömään joo, ja ystävien kanssa. Sitten johonkin yökerhoon kattomaan miehen lempibändiä :)
Ja hieronta ehkä toisena päivänä, tekee krapulalle hyvää.
hotelliin ja samalla,tavata ystäviä,katsoa hyvä leffa ja nauttia hyvästä ruuasta,hyvässä seurassa ja syödä RAUHASSA. Hieronta on ekstraa koska mies on sitä jo pitkään toivonut. Musta tää on meille luksusta,mutta teille tavallista,kaik taitaa olla rikkaita ja kuullostaa on espoosta
ap
noista nokkivista vanhoista akoista! :) Tietty teette niin kuin haluatte ja varmasti miehesi osaa arvostaa vaivannäköäsi! :) Pitäkää hauskaa!!
Poikkeuksellisesti vastaan, koska haluan antaa neuvon: älä kirjoita tänne, jos et ole valmis ottamaa psakaa niskaasi.
Niin ihana palsta tämä vauvalehden palsta on.
Muuten kuullostaa kivalta. Ei minusta mitään erikoista ohjelmaa tarvitse olla. Se hieronta on hyvä kun kerran miehesi on sitä toivonut. Itse panostaisin ystävien kanssa olemiseen sen leffan sijaan.
Joka tapauksessa kuulostaa kivalle. Ainoa, mitä miettisin, on tuo hieronta. Itselläni on aina hieronnan jälkeen (jos siis niska/hartia/selkä hieronta) pää kipeä ja veto pois -olo. Päää voi olla kipeä koko illan. Mitä jos antaisi lahjaksi lahjakortin hierontaan, mutta ottaisi sen sitten joskus myöhemmin? Muuten voi mennä loppuilta pilalle.
Otan kantaa myös tuohon hieronnanjälkeiseen oloon. Onko miehesi käynyt ennen hierojalla? Jos tietää,et olo on sen jälkeen hyvä, niin ok, mut jos ei niin suosittelisin jättämään toiseen kertaan.
Musta on kiva käydä porukalla leffassa jos menee joku josta kaikki tykkää. Siitäkin on sit kiva keskustella muiden asioiden ohessa:)
vaan Avataria mee katsomaan, se on kuulema surkea
vaan Avataria mee katsomaan, se on kuulema surkea
Upea visuaalinen elämys!
Tarina saattaa olla monien "leffakriitikoiden" mielestä aika ennalta-arvattava ja höttöinen... Itse kuvailisin tarinaa ajattomaksi, toisaalta myös ajankohtaiseksi.
Leffan parasta antia on kuitenkin sen kauneus. 3D toimii erinomaisesti ja leffa pitäisikin ehdottomasti käydä katsomassa 3D-versiona!
noista palikoista tällaisen päivän/illan:
Muksut ajoissa hoitoon, sitten hotellille jo heti siinä puolilta päivin. Siellä yhdessä suihkuun/kylpyyn jonka jälkeen tai aikana villiä seksiä :)
Sitten kaikessa rauhassa laittaudutaan nätiksi ja lähdetään leffaan päivänäytöskeen. Leffan jälkeen tavataan ystävät mukavassa ravintolassa, jossa syödään hyvin ja otetaan parit drinksut.
Jos sitten vielä haluaa jatkaa iltaa, siirrytään ehkä johonkin toiseen leppoisaan pubiin jutustelemaan ja siitä sitten kömmitään hotellille harrastamaan seksiä. Aamulla lisää seksiä sekä tietty aamupala.
Hieronnan anataisin miehelle lahjakorttina, esim. kymmenelle kerralle.
Jos ei, ei MITÄÄN ohjelmaa hieronnan jälkeen. Se voi laukaista pahan migreenin jos paikat olleet jumissa-> leffa voi mennä pikkasen ohi...