Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Lapsella oli viime viikolla kokeet ja sanoi etta menivat huonosti. Tiesi etta joku vastaus ei ollut oikea kun olivat kayneet kysymykset ja vastaukset lapi kokeen jalkeen.
15.01.2007 |
Kysyi haittaako jos saa seiskan johon ettei tietenkään, seiska on ihan ok numero. Koemenestys on aina ollut hyvä ysejä ja kymppejä. Arvatkaa minkä numeron oli saanut kun tänään oli koe palautettu?
Kommentit (2)
Olin nimittäin itse samanlainen, alle 8 kokeesta tuntui ihan hirveältä jo ajatuksena ja sitten luinkin kokeisiin ihan hulluna... Lukiossa kumminkin tuli jostain (laajan) matikan kokeesta 6, enkä kestänyt vaan vaihdoin lyhyeen, mikä näin myöhemmin hieman harmittaa. Ja muutenkin harmittaa, että olin niin pinko. Ihan turhaan. Olisi pitänyt tottua epäonnistumaan kokeissa jo ala-asteella, niin ehkä siitä ei olisi kasvanut sellainen peikko.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Kun aina mulla oli niin, että kun luulin että koe menee huonosti, niin tuli hyvä numero. Jos olin, että jes! koe meni hyvin, ni tuli joku huono numero ;)