Yli 30v mies, voisitko harrastaa seksiä 19-vuotiaan tytön kanssa?
Kommentit (12)
Kyllä. Miksi sama kysymys on täällä joka päivä? Pieniä hettoja iässä.
Kyllä. Olen 45-v opettaja ja monien entisten tuonikäisten teinikissojen kanssa voisin todellakin.
En. Nehän on ihan lapsia. Jos se olisi aikuisen kokoinen niin ehkä voisi harkita. Mieluummin silloinkin suukapulan kanssa ettei tarvitsisi kuunnella lapsellisuuksia.
Voisin, mutten ala viemään mitään neitsyyttä yhden illan tapaamisen takia.
En, teinit ei kiinnosta, eivät ymmärrä seksistä vielä mitään. Oman ikäiset mieluisimpia kumppaneita, ja mieluummin olen itseäni 15 v vanhemman kuin nuoremman kans.
Kyllä voisin. Tapasin vaimoni kun oli 17 ja nopeasti oppi seksin. Ei voi sanoa että 19 v ei tiedä seksistä vielä mitään. Mitä ihmettä 4-kymppiset kurpat muka ymmärtää seksistä? Jos on asenneongelma niin se ei katso ikää.
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 19:26"]Jos et, niin miksi?
[/quote]tietysti voin vaikka 15 vuotiaan..iällä niin väliä kunhan vehkeet toimii ja ymmärtää antamisen päälle.t m 43
Täs on nyt taas joku kompa.
t. M49
[quote author="Vierailija" time="08.03.2015 klo 21:33"]
En. Nehän on ihan lapsia.
[/quote]
Nykyisin rupeaa olemaan 16 vuotiaillakin jo sellaiset muodot, että vanhaa miestä hirvittää. Ei silloin omassa nuoruudessa tuollaisia daisareita ollut.
Kyllä