Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Naisille/miehille

Vierailija
14.09.2010 |

Heippa kuinka syvälle te naiset otatte miehen kalun suuhun?, jos otatte kurkkuunasti niin eikö siinä tule jo oksennus reaktio?. Miten miehillä joilla on puheittensa mukaan "iso" koitatteko saada kalun mahdollisemman syvälle?. Voipi olla että tällaisella tuppimunaisella kuten minä on siksi tämä kysymys esitettävä, vaimoni ei saa kaluani otettua suuhunsa kokonaan vaikka pituus on 16cm ja halkaisija 4cm. Onko tämä naisille kyllin sopiva mitta, tiedosta kiitollinen.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Moi kyllä se osittainenkin suuhun otto tuntuu hyvältä, kielikäsittely tuntuu vielä paremmalta ja melkein aina kun naimme saan kyllä kyrvälleni kyytiä.

Vierailija
2/2 |
14.09.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehelläni on noin 18 cm vehje enkä kyllä mitenkään sitä saa kokonaan suuhun, paitsi pehmeänä ja pienenä. Pari-kolme kertaa pystyn ottamaan kovan suuhun vähän syvemmälle (ehkä kolme neljäsosaa mitasta) ennen kuin tulee oksennusrefleksi. Mies on ilmaissut tyytyväisyytensä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla