Kisuli
Kommentit (16)
Eipä oo kuule tarve kehuskella omilla tuotoksilla, jätän sen mielelläni muille ;)
MIksi laitat itsepintaisesti ja toistuvasti vain korkeita pisteit"a itsellesi ja muille varteenotettaville kilpailijoille annat alhaisia pisteit"a?
Ohhoh...!!
Kateellisten panettelua.
Kakun leipojalle Onnea kakkukisaan!
Olen Myyn kannalla. Kannattaa ilmoittaa asiasta Perhelehden toimittajalle ja oetkerille. Tottakai webmasteri pystyy todentamaan, jos joku yrittää olla fiksu ja manipuloida tuloksia.
Siis häh??
Ihan reilulla meiningillä mennään enkä todellakaan halua vähätellä toisten leipomuksia antamalla alhaisia pisteitä! Ihan niin voitonkipeä en sentään ole. Sillehän en itse mahda mitään, jos ystäväni ja muut kanssaihmiset käyvät kakkujani äänestämässä, tuskin hekään sentään tekevät sitä toisten kustannuksella. Mutta ilmeisesti kateus jyllää täälläkin, harmi vaan :(
Ei kovin hääpönen. On hienompiakin.
Mistä sen näkee ketä kukakin on äänestäny ja mitä pisteitä on annettu!?!?
Annan kakulle 5 pistettä, koska mielestäni kakku on hieno ja tykkään siitä kovasti.
Annan 2 pistettä, koska mielestäni kakku on ok.
Ettei olisi tekijän oma kommentti. Sivustoilla on niin paljon kauniita kakkuja, eikä niille ole laitettu mitään kommenttia.