Kesäkuussa 2010 syntyneitä?
27v, pienen pojan äiti Espoosta huhuilee (keskustelu)seuraa muista kesäkuussa syntyneiden äideistä?:)
Kommentit (4)
Heippa!
Ryhmät vähän hiljentyneet mun mielestä kun vauva-arki yllättänyt äidit:) Oon ite oon kohta 26v kesäkuussa syntyneen pojun äiti myöskin espoosta.
ps.Jos muuten oot leppävaaran alueelta niin Uutussa esikoisten perhekahvila torstaisin. -En ole aiemmin ollut, mutta ajattelin mennä:)
Olenpa hyvinkin ihan Leppävaaran lähistöltä!:)
Vähän myöhässä huomasin viestisi.
Poika on tosiaan myös esikoinen ja en hirveästi ole tutustunut perhekahviloihin yms. toimintaan. Olitko kahvittelemassa - minkälaista oli?
Heippa!
Olisinhan tuohon voinut aiemminkin vastata. Oli mukavaa. Vaikei hirveästi mitään henk.kohtaista hölpötettykään niin silti sen vähän mistä puhuu niin saa puhua vapaasti!! -Ei tarvi pyydellä anteeksi että kertoo miten vauva on nukkunut jne jne. Eli tuu mukaan vaan, Uutussa torstaisin yhdeltä tai maanantaisin arkissa. Uutussa on vähän vähempi porukkaa eli sinne varmaan "ui helpommi sekaan".
Löytyy kesävauvat 2010 ryhmä. Keskustelu on siirtynyt sinne.
t.
UnduS