Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ikealta kylpyhuoneeseen kiintokalusteet, kuinka?

Vierailija
15.07.2015 |

meillä on jo Ikean keittiö. Nyt ajatuksena järkeistää kylppäri kiintokalustein, mutta eihän tuolla olekaan kuin jotain allaskaappeja.

Kylppäri on n. 16 m2, kalusteet tulossa sen kuiviin osiin, jossa vesieristys tietenkin alla, mutta edes roiskevettä ei juuri tule. Voiko käyttää samoja runkoja kuin keittiössä?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
2/4 |
15.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jaa, jotakuta toistakin kiinnostaa. Jos palsta jättää tällä kertaa pulaan, niin pitänee kysyä Ikeasta

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ikeallako ei oikeesti ole kuin allaskaappeja? Mä muistan joskus nähneeni sellaisen kapean korkean kaapin jota nimenomaan mainostettiin kylppärin kiintokalusteeksi. Onks siellä khh sopivia tasoja+kaappeja. Ne luulis kestävän kosteutta?

Vierailija
4/4 |
15.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onpa iso kylpyhuone, isompi kuin makuuhuoneeni. Mitä toimintoja noihin 16 m2:hteen mahtuu? Myös kodinhoitohuone samassa?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kuusi