Mistä tää johtuu ???
Mistähän syystä mun nännit on tosi kipeät. Kun vähänkin koskettaa tai vaate "painaa" niihin sattuu??
En ole raskaana eikä yleensä ole tällä tavalla kipeät jos menkat olisi alkamassa.
Osaako joku tietää? :D
Kommentit (8)
Minun nännini tuli kosketusaroiksi heti kun tulin raskaaksi
Koska en ole raskaana ja siksi ihmettelenkin mistä tää vois johtua?!
Vai alkaako kipeytyyn menkkoja ennen nyt tällä tavalla?! Vaikka ei ennen ole.
harrastanut seksiä vai miksi olet niin varma ettet ole raskaana. mikään ehkäisy ei ole 100% varma. myös minulla oli tuollaista kipua kun tulin raskaaksi
kuukautisista.
mulla nännit arat ennen. jos esim harrastan miehen kanssa seksiä ja nännit osuu miehen rintaan ratsastaessa, ottaa se ihan järkyttävän kipeetä. siinä juuri ennen menkkoja siis
oon viimeksi ollut tossa helmikuussa exän kanssa ja hain sit katumuspillerin.
Viime kuussa oli vaan erikoiset menkat... edelliset loppui helmikuussa 25.02 (kesti 3 vrk) ja seuraavat alkoi jo 14.03 (kesti 3 vrk) ja sit vielä siitä tuli 25.03 (yhden päivän vain). Eli oudosti tuli vuotoa, johtuen pilleristä!!
Ja nyt huhtikuussa ei ole ollut menkkoja ollenkaan...
Tokihan mä nyt voisin sen testin varalta tehdä, vaikka ite olen 100 varma että en ole raskaana!!!
Raskauden estoprosentit 95 % käytettäessä 24 tunnin kuluessa, 85 % käytettäessä 24-48 tunnin kuluessa, 58 % käytettäessä 48-72 tunnin kuluessa.
Veikkaan että olet raskaana!
TEin testin tänä aamuna ja EN OLE raskaana!! Eli nännit kipeänä jostain muusta syystä!!