Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Auttakkee tietämätöntä...

03.12.2008 |

Elikkäs... kuukautiset ovat pahasti myöhässä, viimeisetkin olivat parin päivän tuherrusta. raskaustesti näyttää negatiivista... pikkuhiljaa alkaa ahdistamaan onko jotain vialla. vastatkaa

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
04.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko sinulla kuitenkin raskausoireita? Ravaat vessassa, rinnat arat, väsyttää tms.? Tietääkseni raskaushormoni lisääntyy yksilöllisesti, toisilla hitaammin toisilla nopeammin. Voi siis olla että olet kuitenkin raskaana mutta raskaushormonia ei ole tarpeeksi näyttääkseen positiivista. Muutenhan raskaustestit ovat aika tarkkoja ja pitäisi ehkä jo näyttää positiivista..? Toivotaan kuitenkin parasta :). Ei ehkä kuitenkaan kannata odottaa liikoja niin ei tule pettymyksiä.

Vierailija
2/2 |
05.12.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun me kaikki ollaan niin yksilöllisiä.paras olis soitella neuvolaan ja käydä juttelemassa sielä. kuulostais noin yhtäkkiä mahdolliselta, että oot raskaana.varsinkin jos on pitkään ollut säännölliset kuukautiset ja sitten noin lopahtaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla