mia kuoli luonnollisesti älkää levitelkö perättömiä huhuja!!!
Kommentit (7)
Häröt käyvät ihmisen elimistölle tosi rankasti, eli ihan mahdollista että sydän on pettänyt eli äkillinen sairauskohtaus. Ei tarvitse olla sen dramaattisempaa. Ei ole mitenkään harvinaista syömishäröistä kärsivien kohdalla.
Eli on esim. synnynnäinen heikko kohta verisuonessa.
Miian tapauksessa kyllä en usko tähän, vaan hän oli valitettavasti epävakaa persoona ja hurja menneisyys, joten...
Et sitten ole koskaan kuullut esim. SADS:ista?
Idolsin aikoihin asia tuli esille. Jokaisesta finalistista kaivettiin asioita esille ja itsarin yrittäminen paljastui. Käsissä oli arvet vieläkin.
akillinen kuolema= itsemurha, muuten kerrtottais että kuoli siarauskohtauksenn tai onnettomuudessa yms.
Vierailija:
akillinen kuolema= itsemurha, muuten kerrtottais että kuoli siarauskohtauksenn tai onnettomuudessa yms.
tai ainakin sitten joku sairaus, jota ei ole vaan havaittu, mutta ihan että tuosta vaan kupsahtaa, niin aika kamalalta -ja pelottavalta kyllä tuntuu :(