eilinen todistettavasti syyllinen
kuinka loppui? meillä loppui nauhotus kesken ja jäi vaivaamaan. kuka tytön tappoi ja miksi?
Kommentit (3)
omaa tytärtään ja päätti karata, niin mustahiuksinen tyttö sekosi ja iski vaaleata kivellä päähän ja vei vauvan mukanaan. Olivathan tytöt luvanneet tukea toisiaan.
Se nunna antoi Hilarylle luvan lähteä yöllä lapsensa kanssa karkuun sieltä. Sanoi että ovi on jätetty yöllä auki. Hilary sit lähti vauvansa kanssa ja tää Karen, jonka lapsi oli viety jo uusille vanhemmille, lähti seuraamaan Hilaryä. Huusi, että mihin meet. Hilary sit pysähty ja selitti, että hän lähtee karkuun lapsensa kanssa. Tää Karen sekos ja selitti jotain että et voi mun lasta viedä. Se on mun. Ja että lapsi pitää viedä takas. Hilary ei suostunut vaan lähti pois ja sit Karen iski sitä kivellä päähän, otti lapsen ja jätti Hilaryn makaamaan maahan.
Loppukohtauksessa isoäiti ja sunshine-barbara ja barbaran isä tapasivat ja barbara sai kuulla Hilaryn nauhoitukset mitä oli tehnyt sillä nauhurillaan.
Itketti kovasti. :)
Sekosi kun joutui luopumaan omasta pojastaan ja tappoi kun tämä toinen yritti karata oman vauvansa kanssa.