Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kun parhaat talon pohjapiirustukset on jo piirretty,

Vierailija
04.03.2008 |

niin mistä sellaisen löytäs. Taloon johon tulee 250 kerrosm2 ja puolitoista kerrosta. Juu, ja sellaista ei ole kuvastoista löytynyt, mitä ei joutus muokkaamaan..

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
04.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

on yhtä monta kuin rakentajaakin. Kuvastojen talot on vain murto-osa, yhä useammat piirrättää oman talonsa arkkitehdilla. Ehkä teidänkin kannattaisi harkita??



Me lähetimme 4:lle arkkarille kyselyn heidän referenssikohteistaan ja kävimme katsomassa niitä. Yhden työt miellyttivät meitä ja sovimme yhteistyöstä hänen kanssaan. Laadimme tiukan listan huoneiden malleista, koosta, ikkunoiden sijainnista yms meille tärkeistä asioista ja hän teki meille 4 lähes täydellistä luonnosta. Yksi niistä viimeisteltiin ja nyt on talossa asuttu kohta 2v. Palvelu (sis luonnokset, lupakuvat, pääsuunnittelun yms) maksoi meille 6000¿.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi yksi