Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Bodypump ja flunssa...

Vierailija
05.02.2008 |

minulla on nenä vähän ( ei paljoa) tukossa, kurkku punainen mutta ei kipeä. Uskaltasko lähtee jumpaan, siis pumppiin, mieli tekis niin hiveesti!!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
05.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä järkee on ylipäätään lähtee flunssaoireisena jumppaan?

Nautitko siitä kun nenä on tukossa ja samalla viet vielä pöpön muillekkin.

Vierailija
2/4 |
05.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ihan reilu aika! Mielummin liikaa kuin liian vähän; ihan itsesi kannalta

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
05.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos välttämättä haluat salillle, niin verryttele ja venyttele vähän ja tee joku kevyt saliohjelma. Itse en nuhaisena tekisi edes sitä. Tunnen kehoni ja tiedän, että jos en pode kunnolla, niin sairastun vain uudelleen ja pahemmin.



Sitä paitsi kunnon kasvamiseksi tarvitaan myös lepoa. Itse olin yli 2 viikkoa pois kaikista jumipista nuhan ja kurkkukivun takia. Yllätyin, kun paranemisen jälkeen olen mielestäni aiempaa paremmassa kunnossa. Ainakin otin suuremmat painot käyttöön juuri body pump-tunneilla.



Malttia ja pikaista paranemista!

Vierailija
4/4 |
05.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ostin juuri kuukauden jumppakortin ja nyt en voi sitä käyttää. Niin huonossa kunnossa en ole ettenkö voisi mennä töihin.

ap-

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi