Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Lostia katsovat! Ovatko ne tapahtumat ajasta saaren jalkeen, joissa Jackilla on muhkea parta? Katsoin viime jaksoja patkittain ja putosin karryilta kun han soiti Katelle ja pyysi t

Vierailija
19.01.2008 |

apaamista?! Ei kai ne tunteneet ennen onnettomuutta? Kiitos, jos viitsit valaista asiaa :)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
19.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jackin entinen vaimo siinä esiintyi, on ihan samannäköinen kuin se saarella oleva nainen, joka sawyerin kanssa muhinoi.

Vierailija
2/5 |
19.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

vastaus selvensi mullekin mitä tapahtuu, kiitos tiedoista, harmittaa kun on jäänyt kattomatta

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
19.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja että lentää jatkuvasti ja toivoo koneen putoavan? Mä kyllä ymmärsin, että kyseessä oli saaren jälkeinen aika.

Vierailija
4/5 |
19.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ensikaudella tullaan näkemään niin flashbackejä (välähdyksiä menneestä) kuin flashforwardeja (tulevaisuuden katsauksia). Osa saarella olevista " pelastuu" , mutta osa jää saarelle. Jack oli pöllyssä, kun mainitsi isästään. Yläkerta voi olla myös vertaus taivaaseen tms.



LOST ei ole minusta lainkaan sekava sarja. Siihen pitää vain päästä jyvälle.

Vierailija
5/5 |
19.01.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se ihan Kate oli, eivät tunteneet ennen saarelle menoa.

Jack sanoi siinä, että ei olisi pitänyt ikinä lähteä pois. Lisäksi kertoi lentelevänsä joka viikonloppu " kultaisella kortilla" , ts. lentoyhtiön hyvitys onnettomuudesta.

Puheet isästään: mistäs sitä tietää jos vaikka isipappa vielä herää henkiin saarella? Tai sitten tarkoitti tosiaan taivasta.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme yhdeksän