Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mistä ostan nilkkurit ja mitä merkkiä?

Vierailija
12.11.2008 |

haluaisin kaupunkikengät, sirot nilkkurit tai saapikkaat, mieluusti aika tiiviillä nilkkaosalla. Korkoa saisi olla noin 3-6 cm, mielellään sellainen vino tai kaareva, ei suora. Kengän kärki saisi olla pyöreä tai manteli, en tykkää pitkistä kärkiosista, musta ne isontaa jalkaa. Olisi hyvä kun niillä pääsisi kävelemään ja korot kestäisivät kanta-astujaakin. Hinta ehkä noin satasen kieppeillä, mutta voin hyvästä maksaa enemmänkin.



jalkoihini on aikaisemmin sopinut hyvin esim gabor, mutta ei nyt ole tullut vastaan sen näköistä kenkää, minkä haluaisin.



Suosittele hyvää merkkiä ja liikettä? paikkakunta Tampere, mutta ei sen niin väliä, eiköhän ne merkit oli joka paikassa samat!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saapikkaista enemmänkin. Mikä merkki on hyvä, mitä suosittelet ja mistä ostais. Hinta alle 150e, mutta hyvät jalasssa pitäisi olla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi kolme