Muistaako kukaan milloin Prisma on alentanut topat?
Mielestäni ale on alkanut aina tosi aikaisin, mutta milloin?
Kommentit (8)
Ehkä tuo % tuosta nousee aika nopeaan, kuten aikaisempinakin vuosina.
heti joulun jälkeen. Usein laputtaneet valmiiksi noita juuri ennen joulua.
Ja prosentit nouseet vuoden vaihteen jälkeen ja sitä isommiksi mitä pidemmälle vuosi etenee.
Tästä vuodesta sitten taas ei vielä tiedä...
Prismoissa ei enää ole Reimateccejä?
En ainakaan viime visiitillä nähnyt...
Ihan viimeset näkyi viime talven jälkeen olevan puoleen hintaan, mutta vielä helmikuussakin oli tänä vuonna vain -20%
Prisma ei myy Reimateciä tai muutakaan Reimaa, mutta Travallen Remut kuuluu valikoimaan sekä jotain omaa Ciraf merkkiä, Muumia ja ehkä muitakin..
sekä Reiman pipoja. Nyt viikko sitten kävelin osaston läpi eikä silmään sattunut sen puoleen Rtecciä kuin Reimaakaan. Onko jollakin siis tietoa onko tässä muutos kaikissa Prismoissa?
Ja täällä ollu ainaki loppualeissa hyvät alet reimateceissä (ainaki baby-koot)!
Ei ollut enää välikausivalikoimissakaan. Prisma on luopunut kokonaan Reimatecistä.
Mutta onpas harmi! Ostin viime vuonna -70% muutaman puvun, eipä taida tänä vuonna löytää sellaisia aleprossia mistään!
mutta eilen kun käytiin ostamassa tytölle haalari niin oli topat jo todella vähissä. Löydettiin enää vain yhtä mallia koko 104 joten piti ostaa se.