Julkkismies, jonka " seksikkyyttä" et koskaan ole tajunnut?
Eli joku, jota on esim mainittu näissä seksikkyys-ketjuissa jne...
Minusta Tuomas Holopainen! Kamala kalpea pikkupoika!
Kommentit (52)
on aina ollut mielestäni ällö, tosin en ole nähnyt Departed -leffaa.
Oskari Katajisto on KAAMEA!
Anteeksi " pyhäinhäväistys" , mutta mielestäni Aki Sirkesalokin oli tosi ällö, sekä mies että biisit! Kaikki kunnia hänen muistolleen toki.
Tuomas Holopainen (kalpeaksi puuteroitu epävarma kajal-poika), nämä tulivat ensimmäisenä mieleen.
Tom Cruise ja Sauli Niinistö. Haukotus.
Oskari Katajisto, Jack Nicholson, Pierce Brosnan, Bill Clinton jne.
Niin ällöjä, etten menis edes samaan hissiin niiden kans!
tom cruise
mel gibson (sillonkin kun se oli yleisesti komee kaikkien mielestä)
patrick swayze (-" -)
Ei kelpaa kiiltokuvapojat eikä karskit urheilijat? Mikä teille kelpaa?
Ville Valo ja Tommi Evilä kauhea. Pitkähiuksiset miehet, hevarit, tautoidut tyypit ja Manse-juntit on kaikki karmeita.
Joku oli senkin jo ehtinyt haukkua.
Leonardolle lähtee täältäkin ääni tosi epääseksikkäänä. Ei kyllä noi kiiltokuvat muutenkaan kovasti kiehdo. Varsinkaan nämä poikabändikammotukset :D
mut mä sanon Jörn Donner!
Mä en voi tajuta että se on nimitetty ainakin pariin otteeseen Suomen seksikkäimmäksi mieheksi, mutta mun mielestä on huippu ällö! yäk!
Mäkin muuten tykkään siitä isonenäisestä " rumasta" ranskalaisnäyttelijästä ulkonäöllisesti, hei 39 (vai mikä numero olikaan)! :)
Tommi Evilä on ihan todella ihana ja Tuomas Holopainen oli ennen märkä päiväuneni, nyt vaan ihan söpö tyyppi.
Todella ruma, todella juntti, todella törkeän tollo äijä. YÖK! En todellakaan voi ymmärtää miksi jotkut naiset käy siihen kuumana kun se on kaikin puolin vastenmielinen.
Jani Sievinen, Teemu Selänne, Urpo Leppänen (joskus valittu seksikkäimmäksi, wtf), ihan muutamia mainitakseni.
Ulkolaisista Tom Cruise, Brad Pitt, Ben Affleck, Leonardo DiCaprio.
selälleni yllätyksestä! Paaaljon kookkaampi ja miehekkäämpi luonnossa kuin olisin lehtikuvien perusteella uskonut. Siis kuvissa näyttää jotenkin pikkupoikamaiselta, mutta todellisuudessa pitkä ja lihaksikas. Eli nykyisin ymmärrän Justinin ihailijoita, vaikka ei tällä mammalla mitään mahiksia olisikaan..:)
Tuomas Holopainen, Alexi LAiho, Ville Valo. Johnny Depp aaaaaaaaaaah
Nikki Sixx aahh
Mutta joku MAtti Vanhanen, niinistö, yökx666
sievinen, pöyhönen yökx6666
ja ne tanssijat tänssii tähteitten kanssa yökx666
Markus Pöyhöstä? Siis voi yök, mikä liimaletti!
Ääni menee myöskin Jani S:lle.
Itsekin ällöän juuri DiCapriota, Hugh Grantia, Tom Cruisea, Brad Pittia jne..
Ja Hynynen on tosiaan mies joka ällöttää suomalaisista. Minusta juurikin älykkyys on seksikästä eikä Hynysellä sitä ole.
Jani Sievisessä ällöttää kaikista eniten ne pienet ihonväriset huulet, yök.
lisään vielä Juhani Palmun ja Jussi Parviaisen. En kyllä tiedä pitääkö näitä kukaan nainen sexynä...
...voitti jostain syystä jonkun seksikkyysäänestyksen...
Rokonarpiset kasvot, tunkkainen...
Mutta peba on kyllä nam.
kyllä yllättävän sexy ;)
Brad Pitt ja Tom Cruise eivät, eivätkä kuikelot hevimiehet.