Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ihossa sininen kova piste ??

Vierailija
03.07.2007 |

Lonkan alapuolelle on ilmestynyt sininen pieni " piste" . Sitä kun painaa, se tuntuu kovalta. Mistä voisi johtua? Synnytyksessä laitettiin joitakin pistoksia, laitettiinkohan juuri tuohon kohtaan?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
03.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kävin siitä aikoinaan lääkärissä, en muista, minkä hän sanoi tuo pisteen nimeksi, oli jokin hema...tai sinne päin, mutta ei ainakaan minulla ollut vaarallinen.



Kannattaa käydä näyttämässä kuitenkin, varmuuden vuoksi lääkärissä, mutta ei kannata etukäteen liikaa murehtia :)

Vierailija
2/2 |
03.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

eikä sitä sen kummallisemmin tutkittu, vaan lääkäri katsoi olkapääni, ja kertoi tuon pisteen nimen, oli ilmeisesti niin tuttu juttu lääkärille, vaikka itse en tiedä ketään muuta, kenellä tuollaista olisi. Ja tuo piste vain ilmestyi jossain vaiheessa, eikä pois ole lähtenyt.



Mutta tottakai sinun kannattaa käydä näyttämässä tuota omaasi lääkärille varmuuden vuoksi, jos kyse onkin jostakin muusta.



3

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla